• Wpisów:335
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 17:49
  • Licznik odwiedzin:35 830 / 2445 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Który kolor wam się podoba ?: *
 

 
No to zaczęły się wakacje wakacje jejeje..
 

 
` . Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska, nie dająca się kochać.. a w środku miała serduszko z lukru . tylko ze strachu przed odrzuceniem ...otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił.... ♥
 

 
- dlaczego za mną idziesz ? - chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. - widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki ? - jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. - ale tu nikogo nie ma. - widzisz, gdybyś mnie naprawdę kochał, nigdy byś się nie odwrócił ..
  • awatar Gość: Ola super masz bloga z Kalą:)Super<3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Czasami tak trudno zrozumieć to że nasze życie ma swój początek i koniec ,że nasz życiorys jest spisany od początku i uzupełniany aż do końca ,że gdzieś tam wiedzą co stanie się z nami jutro..
 

 
Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać.
 

 
Ty wymykasz się z domu.. Ty robisz wszystko aby rodzice się nie dowiedzieli.. Ty kochasz tak aby nikogo nie zranić.. więc dlaczego nie masz swoich zasad.? dlaczego liczą się tylko inni.? ej no weź.. tak to Twoje życie.. i to Ty w nim rządzisz..! zadbaj o to..;>
  • awatar Kreatorka marzeń: Dobry wieczór. :> Kłania się Kreatorka Marzeń. :> Masz bardzo ciekawego bloga, będę do Ciebie wpadać częściej :> Na Swojego bloga dodałam Swoją kolejną piosenkę : Druga strona Mego serca Zależy mi na Twojej opinii, Twoim komentarzu :> Pozdrawiam serdecznie :>
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Na pewno wiesz jak to jest gdy, patrzysz na Niego i wiesz jak bardzo Go kochałaś, ile dla Niego poświęciłaś, ile przez Niego wycierpiałaś, a On ma Cię łagodnie mówiąc w dupie.
 

 
One nie patrzą na uczucie tylko na kase
A sam wiesz że za kase możesz mieć każdą pannę
Dla niej jesteś zwykłym paziem wielkim waflem
Ona kocha tylko ciebie jak jesteś przy hajsie
Zmiesza cię z bagnem, w głowę wprowadzi zamęt
Na twoim miejscu, koleś, bym pierdolił taką szmatę
Baw się nimi, bo one bawią się tobą
Zasada numer jeden: niech one się pierdolą
One niby wszystko mogą, o nas zazdroszczą,
Same się kurwa puszczają każdą wolną nocą
Na nas pierdolą że to jest nasza wina
A ta wina to jest tylko ich zagrywka
Jedna sytuacja i słowa : nie mogę się doczekać
Doszło do tego że musiałem cały dzień czekać
I tak jej nie zobaczyłem bo mi powiedziała :
Sorry Tomek ale ja tęsknię za byłym, nara!


Lepiej mi nie podpadnij
Bo zachowam się jak bezczel i wyrzucę się za drzwi
Jesteś jak Barbie i się tylko grabisz
Nienawidzę takich jak ty więc lepiej się ogarnij..
 

 
Spójrz mi w oczy, i powiedz, że to wszystko się nie wydarzyło na serio. spójrz mi w oczy, i powiedz, że nic kompletnie nie znaczyłam. spójrz mi w oczy, i powiedz, że nie obchodził Cię mój uśmiech, który za każdym razem starałeś się wywołać. spójrz mi w oczy, i powiedz, że byłam nikim. spójrz mi w oczy, i powiedz, że te wszystkie słowa były kłamstwami. spójrz mi w oczy, i powiedz, że wogóle mnie nie potrzebowałeś. spojrzał, odpalił szluga i dmuchając mi dymem w twarz dodał:' byłaś nikim', po czym odszedł, łapiąc za rękę inną.
 

 
Gdzie jesteście chłopcy ?
Noo to Teraz zademonstrujemy zdjęcia cudownych , ślicznych chłopaków. Eh : ***
Który wam się Podoba od 1 do 3 .?
 

 
Wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' kogo mam zjechać ? ' ... ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje. ♥_♥
 

 
I znowu siedzi sama na parapecie z kubkiem gorącej czekolady i przygnębiającymi piosenkami. Znowu nakłada kaptur i udaje że jest nie widoczna, że nie istnieje. Znowu niewinne łzy spływają z jej policzków, a ona liczy gwiazdy na niebie. Znowu życie nie ma sensu, ona po prostu znowu tęskni.
 

 
Wszystko to było piękne do chwili, właśnie. Wszystko do czasu gdy otwierała oczy w swym łóżku i powracała do szarej rzeczywistości.
 

 
- po co ten uśmiech?
- bo jest dobrze.
- nie prawda. Twoje oczy krzyczą żalem.
------------------------------------------------
- Grzmi ?
- Nie . To moje serce pękło ..
- Przepraszam . Nie wiedziałam ..
- Nie szkodzi . On też nie wiedział ..

---------------------------------------------
-Cieszysz się, czy nie.?
-Cieszę się, tylko nie umiem tego okazać…
-------------------------------------------
 

 
Siedziała w wannie pełnej piany ze słuchawkami w uszach. nuciła pod nosem, że ma wy*ebane, ale w sercu czuła, że jest najsamotniejszą osobą na świecie.